01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МАКАРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

«Якщо ви чітко не знаєте, куди хочете потрапити – скоріше за все ви опинитеся не в тому місці, де хотілося б бути», - цей вислів Конфуція якнайкраще описує необхідність здійснення стратегічного планування.

Ми – молода громада, яка тільки почала свій шлях. Головне наше завдання – це реальні зміни на краще у житті кожної людини, що мешкає у громаді, а відповідно - і громади в цілому. У нас є велике бажання змінити життя кожного мешканця на краще, навчитися працювати задля спільного добробуту.

Для гармонійного розвитку громади важливо своєчасно та професійно визначити стратегічні цілі розвитку. За консультативної підтримки «U-LEAD з Європою» ми вирішили створити один із найважливіших документів для розвитку громади - Стратегію розвитку Макарівської селищної територіальної громади до 2027 року.

Проте, зазначений документ буде реалістичним лише за однієї умови, якщо його напишемо ми самі і для себе. Наша громада - це 49 населених пунктів, близько 28 тисяч населення. Кожен населений пункт має свою історію, інфраструктуру, ресурси, традиції, надбання та відповідно своє бачення майбутнього та пріоритетів розвитку. Тому сьогодні, як ніколи, важливо сформувати спільне бачення майбутнього для усієї громади. Лише долучившись до розробки цього важливого документу, можна досягти бажаних результатів.

Сьогодні у кожного з мешканців нашої громади є реальний шанс втілити в життя свою мрію про те, якою має стати наша громада і яким шляхом потрібно рухатися до бажаної мети. Тож, не будьте байдужими, візьміть відповідальність за своє майбутнє у свої руки та долучайтеся до розроблення Стратегії розвитку.

З метою вивчення громадської думки та потреб мешканців громади протягом березня 2021 року нами проводитиметься відповідне опитування. Просимо усіх зацікавлених осіб заповнити опитувальний лист за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/18eQrhOcNK61WkmkLRwZtltblfQFjKVK_zRntXwYh8BE/viewform?fbclid=IwAR1zRO4vlncw8mD7Z5l_eSrBhySKJzrYYLEu4rB56GcxF7G3HNXoPceKqdI&edit_requested=true#responses. Крім того, якщо Ви маєте конструктивні пропозиції щодо напрямків розвитку громади, Ви можете надіслати їх на електронну адресу:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Зі свого боку обіцяємо, що всі отримані пропозиції будуть розглянуті під час підготовки Стратегії розвитку.

З повагою
селищний голова Вадим ТОКАР

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free