01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Проект рішення
Макарівської селищної ради восьмого скликання Київської області
«Про встановлення місцевих податків та зборів
на території Макарівської селищної територіальної громади»

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики», відповідно до постанови КМУ від 24.05.2017 №483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», з метою упорядкування відносин між органами місцевого самоврядування з юридичними та фізичними особами з питань сплати місцевих податків та зборів Макарівська селищна рада підготувала проект рішення регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Макарівської селищної територіальної громади».


Розробник – відділ економічного розвитку та управління комунальним майном Макарівської селищної ради.
Проект регуляторного акту передбачає встановлення ставок місцевих податків і зборів, пільг та термінів їх сплати, що зумовлює надходження додаткових коштів до селищного бюджету.
Вказаний проект рішення ради та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на сайті Макарівської селищної ради http://www.makariv-rada.gov.ua/ у розділах «Діяльність селищної ради», «Регуляторна політика».
Додатково з проектом регуляторного акту та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися у відділі економічного розвитку та управління комунальним майном Макарівської селищної ради.
Строк приймання пропозицій і зауважень до проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу становить один місяць з дня оприлюднення.
Пропозиції і зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:
- поштою за адресою: Макарівська селищна рада, вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, 08001;
- факсом: (04578) 5-29-76;
- Е-mall: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free