01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Горького в селі Вітрівка

Макарівська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозиції щодо перейменування вулиці Горького на вулицю Присяжнюка Руслана в селі Вітрівка та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.
Організатор громадського обговорення – Макарівська селищна рада.


Громадське обговорення проводиться Макарівською селищною радою відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».
Пропозиція щодо перейменування вулиці внесена мешканцем села Вітрівка.
Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, Бучанський район, Київська область, 08001, та на електронну пошту селищної ради: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном: (04578) 5-29-76.
Громадське обговорення заплановано провести у формі зборів та зустрічей з жителями села Вітрівка в строк до 30 травня 2021 року. Про час і місце проведення зборів та зустрічей буде повідомлено додатково шляхом розміщення повідомлення на веб-сайті селищної ради та в громадських місцях села Вітрівка.
Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є староста села Ольга Кравчук.
Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Макарівської селищної ради за посиланням: http://www.makariv-rada.gov.ua/en/ в строк до 15 червня 2021 року

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free