01
01
В'їзний знак до смт. Макарів
02
02
Макарівська селищна рада
03
03
Будинок культури
04
04
Свято-Дмитріївська церква та пам'ятник Святителю Дмитрію Ростовскому

Макарівська селищна рада

ДО УВАГИ СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ ТА ЕКСПОРТЕРІВ ЗЕРНА

На сьогодні Китай є лідером з імпорту українського зерна, тому українським виробникам та експортерам важливо дотримуватися фітосанітарних вимог Китайської Народної Республіки при експорті ячменю, сої та кукурудзи, що були викладені у Протоколах фітосанітарних та інспекційних вимог.
- Протокол фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту кукурудзи із України до Китаю (9 листопада 2012 року);
- Протокол фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту сої із України до Китаю (5 грудня 2013 року);
- Протокол фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту ячменю з України до Китаю (5 грудня 2013 року) (Більш детально з даними Протоколами можна ознайомитися за посилання: https://dpss.gov.ua/fitosanitariya-kontrol-u-sferi-nasinnictva-ta-rozsadnictva/fitosanitarni-vimogi-krayin)
Здійснювати експорт має право суб’єкт господарювання, що включений до Переліку осіб, які планують експорт кукурудзи, ячменю або сої до Китаю. Крім того, експорт має здійснюватися із місця зберігання, що внесений до Переліку місць зберігання, з яких планується експорт. Формування Переліку здійснюється на підставі проведених фітосанітарних процедур, а саме, проведення обстеження та фітосанітарної експертизи (аналізів) впродовж періоду вегетації поточного року.
Відповідно суб’єкт господарювання, який планує експортувати зерно кукурудзи, сої та ячменю до КНР зобов’язаний:
- зареєструватися в управлінні Держпродспоживслужби відповідно до ст. 27 Закону України «Про карантин рослин». Якщо суб’єкт зареєстрований, то подати копію документу, що підтверджує реєстрацію суб'єкта господарської діяльності;
- подати заяву до Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області на проведення обстеження посівів кукурудзи, сої та ячменю у період вегетації на предмет відсутності шкідливих організмів, які знаходяться під карантинним контролем у Китаї.
- надати інформацію щодо права власності (оренди) або документи щодо намірів купівлі продукції у сільгоспвиробників, впровадження інтегрованої системи захисту посівів, наявність оплати за обстеження посівів;
- також подати заяву на проведення обстеження місць зберігання кукурудзи, ячменю та сої, із яких планується експорт, до Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області або іншій області (за місцем знаходження складів);
- у випадку експорту ячменю подається заява до Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області про встановлення офіційного статусу виробничої ділянки, вільної від Tilletiacontroversa – карликової сажки на поле, із якого буде здійснено експорт врожаю до Китаю.( Наказ Мінекономіки від 04.03.2021 № 451)
На підставі поданих документів державний фітосанітарний інспектор проводить обстеження та огляд посівів, під час якого здійснюється відбір зразків та направляються до фітосанітарної лабораторії для проведення аналізу фітосанітарного стану об’єктів регулювання з метою виявлення шкідливих організмів з урахуванням Протоколу фітосанітарних та інспекційних вимог певної культури.
Також, відповідно до ст. 4 та 5 Протоколів проводяться обстеження місць зберігання зерна (складів, елеваторів), які будуть включені до переліку місць зберігання, з яких планується експорт кукурудзи, сої та ячменю до КНР.
За результатами обстежень та фітосанітарних експертиз інспектор складає акти на встановлення фітосанітарного стану, в якому зазначає відповідність або невідповідність Протоколу фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту до Китаю. Зазначені обстеження є щорічними і вони забезпечують відсутність шкідливих організмів у зерні, яке експортуватиметься до КНР, та дозволяють виконувати Україною зобов'язання, взяті перед країною-партнером у міжнародній торгівлі.

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free