Громадське обговорення Макарівської селищної ради

Оголошення про проведення громадських слухань (смт Макарів, вул. Набережна, 3)

Доводимо до Вашого відома, що «Детальний план території для будівництва та обслуговування магазину, загальною площею 0,1298 га, розміщеної за адресою : Київська обл., смт Макарів, вул. Набережна, 3 (разом з суміжними територіями, кадастровий номер:3222755100:01:020:0014)» буде розглядатись 2 серпня 2021р. на загальних громадських слуханнях.

Детальний план території розроблено на територію площею 0,1298 га разом з суміжними територіями, кадастровий номер 3222755 100:01:020:0014 розміщеного за адресою: Київська обл., смт Макарів, вул. Набережна, 3 в зоні житлової громадської забудови:
- категорія земель: землі житлової та громадської забудови;
- цільове призначення земельної ділянки: для розміщення та експлуатації закладів з обслуговування відвідувачів об’єктів рекреаційного призначення, та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду для комерційного використання;
- правовий статус земельної ділянки: приватна власність;
- відомості про наявні обмеження/сервітути: відсутні;
- належність земельної ділянки до особливо цінних земель: не належать;
На період детального планування територія ділянки не забудована, покрита трав’яною рослинністю і не відноситься до зон охорони пам’яток культурної спадщини та архітектури.
Функціональне використання проектної земельної ділянки на території детального планування – для будівництва торгівельно-рекреаційного комплексу на території житлової та громадської забудови.
Проектом передбачено встановлення наступних захисних зон:
- охоронні смуги від мережі проектованого водопроводу 5 м. від осі;
- охоронні смуги від мережі проектованої каналізації 3 м. від осі;
- охоронні смуги від мережі проектованого газопроводу 2 м. від осі.
Уздовж північного боку ділянки, що підлягає детальному плануванню, проходить існуюча мережа водопроводу, охоронна зона (5 м. від осі) якої перекриває 75,1 м2 ділянки. Уздовж східного боку ділянки, що підлягає детальному плануванню проходить існуюча мережа ЛЕП 10 кВт. Охоронна зона (10 м. від осі) якої перекриває 184,8 м2 ділянки.
Проектом передбачено будівництво торгівельного комплексу площею 440,2 м2 (29,0х20,16 м) та магазину з кафе площею 355,3 м2 (18,52х21,29 м).
Проектними рішеннями передбачається організація під'їзду і в'їзду на дану земельну ділянку з існуючої асфальтованої дороги північної та східної сторін.
Рух автотранспорту передбачено по вул. Набережній та вул. Гагаріна (Фрунзе). Для тимчасового розміщення автотранспорту передбачено влаштування паркувального майданчику та поряд з ділянкою детального планування території є існуюча парковка.
Рух пішоходів організовано по тротуарах вздовж вулиць та по пішохідним зонам на території ділянки.
Проектом передбачено переніс та зміну конфігурації зупинки громадського транспорту по вул. Гагаріна.
Транспортна схема забезпечує безперешкодний під’їзд пожежної техніки.
Проектними рішеннями передбачено прокладання мереж інженерного забезпечення функціонування торгівельно-рекреаційного комплексу та магазину і кафе з подальшим підключенням до магістральних мереж вздовж вул. Набережна.
Підключення електрозабезпечення об’єктів, що розташовані на ділянці проектування, відбувається від комлектної трансформаторної станції розташованій на сусідній ділянці.
На території проектної земельної ділянки влаштовується під’їзди та проїзди опорядженні бетонним покриттям, бетонне вимощення та вимощення дрібнорозмірною тротуарною плиткою пішохідних зон та тротуарів.

Техніко-економічні показники за проектною ділянкою:
Площа детального планування: 0,647 га
Об'єднана земельна ділянка: 0,2135 га
Площа забудови ділянки 1, що проектується: 795,5 м2
Площа благоустрою: 4609,0 м2
Площа твердого покриття: 2295,8 м2
в т.ч. бетонне покриття
в т.ч.:в межах ділянки: 597,6 м2
за межами ділянки: 1698,2 м2
площа покриття дрібнорозмірною тротуарною плиткою:
в т.ч.:в межах: 729,7 м2
за межами ділянки: 598,9 м2
площа озеленення: 1825,3 м2

В зв’язку з карантином спричиненим Covid-19 на території України, громадські слухання відбудуться в онлайн форматі, в приміщенні Макарівської селищної ради за адресою: вул. Димитрія Ростовського, 30; смт. Макарів. Для прийняття пропозицій та зауважень громадян, пропонуємо вам скористатись телефонним номером (04578) 5-29-76, контактна особа Карбовський Анатолій Григорович.

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free