Громадське обговорення Макарівської селищної ради

Оголошення про проведення громадських слухань (смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 5)

Доводимо до Вашого відома, що «Детальний план території для розміщення та обслуговування будівель торгівлі під розміщення магазину за адресою: вул. Дмитрія Ростовського, 5, смт Макарів, Бучанський район Київської області» буде розглядатись 2 серпня 2021 р. на загальних громадських слуханнях

Проектом передбачено: встановлення червоних ліній території комунальної власності вулиць та доріг загального користування, визначення території земельної ділянки кадастровий номер: 3222755101:01:014:0011, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі під розміщення магазину, підключення до інженерних мереж та встановлення планувальних обмежень.
Проектом передбачено влаштування на території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі під розміщення магазину, системи каналізування та водопостачання з підключенням до проектних мереж каналізування та водопостачання смт Макарів.
Електропостачання та газопостачання сплановано за допомогою підключення будівель до існуючих мереж смт Макарів, відповідно до схеми інженерних мереж, споруд і використання підземного простору.
Опалення передбачено за допомогою влаштування індивідуальних газових котлів.
Проектом передбачено встановлення наступних санітарно-захисних та охоронних смуг: охоронні смуги від ЛЕП 0,4кВт - 1м, мережі водопостачання та каналізування - 2,5м від вісі прокладання проводу, мережі газопостачання низького тиску - 1м від вісі прокладання проводу.
Проект детального планування передбачає прокладання асфальтованих проїздів для забезпечення під’їзду легкового автотранспорту, благоустрій території, озеленення, вимощення дрібнорозмірною тротуарною плиткою.

Техніко-економічні показники за проектною ділянкою:
Площа детального планування: 0,1га
Площа ділянки, що розглядається: 0,0504 га
Площа забудови, що проектується: 400м2
Площа благоустрою: 600 м2
Кількість місць короткочасної стоянки автомобілів: 4

В зв’язку з карантином спричиненим Covid-19 на території України, громадські слухання відбудуться в онлайн форматі, в приміщенні Макарівської селищної ради за адресою: вул. Димитрія Ростовського, 30; смт. Макарів. Для прийняття пропозицій та зауважень громадян, пропонуємо вам скористатись телефонним номером (04578) 5-29-76, контактна особа Карбовський Анатолій Григорович.

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free