Громадське обговорення Макарівської селищної ради

До уваги мешканців Бучанського району!

Розпочато процедуру громадських обговорень щодо розроблення містобудівної документації «Детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на земельній ділянці площею 5,7861 га, в адміністративних межах Копилівської сільської ради Бучанського району Київської області (за межами населеного пункту)», які триватимуть з 10.09.2021 р. по 10.10.2021 р. Вищезазначена містобудівна документація виконана ТОВ «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ» на підставі розпорядження Бучанської районної державної адміністрації Київської області.

Детальніша інформація надається у приміщенні Макарівської селищної ради, за адресою: 08001, вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів Бучанського району Київської області.

Файли для завантаження
ФайлОписРозмір файла:Створено
Скачати цей файл (ПЗ_ДПТ_склад_комплекс.zip)ПЗ_ДПТ_склад_комплекс.zipДетальний план території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості,..., в адміністративних межах Копилівської сільської ради1035 Кб2021-09-16 12:44
© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free