Державні установи

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Для звірки щодо нарахування майнових податків скористайтеся сервісом «Листування з ДПС» Електронного кабінету або засобами поштового зв’язку

Головне управління ДПС у Київській області нагадує про наближення термінів надсилання (вручення) податковими органами податкових повідомлень-рішень платникам податків з нарахованими сумами податкових зобов’язань з майнових податків: з плати за землю та з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Відповідно до норм Податкового кодексу України, платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до податкових органів для проведення звірки даних щодо:
- об'єктів оподаткування майновими податками (житлової та/або нежитлової нерухомості, земельних ділянок, що перебувають у власності платника податку);
- розміру площ об'єктів оподаткування;
- розміру ставок податку;
- права на користування пільгою зі сплати податку;
- нарахованої суми податку.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Власники нерухомості сплатили 218 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, - Олександр Загорський

За повідомленням в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександра Загорського, власники нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки сплатили до місцевих бюджетів майже 218 млн грн. Цей показник на 40% перевищує надходження відповідного періоду минулого року, що у грошовому вираженні дорівнює 62,5 млн грн додаткових для казни територіальних громад коштів.
Питому вагу у розрізі категорій платників має внесок юридичних осіб. Так, за період січень-квітень підприємства та організації сплатили 188,4 млн грн, збільшивши суму відрахувань на 49% або 61,5 млн грн до показника січня-квітня 2020 року. У свою чергу, фізичні особи спрямували до місцевих скарбниць 29,3 млн грн з темпом приросту 4% або 1 млн грн.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

На Макарівщині проведено семінар на тему: « Переваги звітування в електронному вигляді та електронні сервіси ДПС»

Нещодавно в Макарівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся семінар, темою якого було ознайомлення платників з електронними сервісами Державної податкової служби України та перевагами звітування в електронному вигляді.
Під час заходу зверталась увага на те, що подання звітності в електронному вигляді, має багато переваг, зокрема платники податків отримують:
- економію робочого часу та власних коштів на придбання бланків звітності;
- звітність, надіслана електронною поштою не потребує дублювання на паперових носіях та їх зберігання;
- уникнення черг, гарантію автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок;
- оперативне оновлення форматів подання документів в електронному вигляді;
- конфіденційність інформації;
- оперативність обробки отриманої інформації у податковому органі.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області застерігає

«Увага шахраї!!!»

Шановні платники податків, Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області застерігає: на теренах Макарівщини діють « телефонні аферисти».
Так, нещодавно спостерігались непоодинокі спроби вчинення шахрайських дій невідомими особами з метою протиправного заволодіння коштами суб’єктів господарської діяльності.
Схема наступна, зловмисники телефонують начебто від імені або за дорученням керівника Макарівської ДПІ посадовим особам підприємств чи підприємцям, і під різними приводами намагаються отримати гроші.
Такі дії є злочинними і кваліфікуються як шахрайство та умисна дискредитація посадових осіб податкових органів.
Шановні платники! Для запобігання діяльності шахраїв просимо вас будьте пильними та обачними, не піддаватись на провокації та ні за яких обставин не перераховувати кошти.
Для запобігання діяльності злочинців просимо у випадку отримання таких дзвінків або інших протиправних дій телефонувати в правоохоронні органи.

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Платники Київщини збільшили надходження до місцевих бюджетів на 19%

«Платники податків Київської області за січень-квітень 2021 року сплатили 5,8 млрд грн до місцевих скарбниць. У порівнянні із аналогічним періодом минулого року приріст надходжень збільшився на 19%, що у грошовому еквіваленті складає 922 млн гривень додаткових коштів», – повідомила начальник Головного управління ДПС у Київській області Олена Виноградова.
Найбільші суми надходжень до своїх бюджетів забезпечили платники Бучанського району – 1,4 млрд грн, Броварського – 857 млн грн та Білоцерківського – 808 млн гривень.
У розрізі основних платежів забезпечено надходження до місцевих бюджетів:
Платниками податку на доходи фізичних осіб сплачено 3,7 млрд грн, темп росту до відповідного періоду 2020 року у приведених умовах складає 118%, тобто додатково надійшло 555 млн гривень.
За вказаний період часу надійшло 479 млн грн, сплачених за землю та 946 млн грн надходжень забезпечили платники єдиного податку.

Детальніше: Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free