Громадське обговорення Макарівської селищної ради

Оголошення про проведення громадських слухань (с. Гавронщина)

Керуючись ст.ст. 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні», повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в с. Гавронщина Бучанського району Київської області, розробленого відповідно рішення Макарівської селищної ради від 19 серпня 2021 року № 228-10-VIIІ;

Детальніше: Оголошення про проведення громадських слухань (с. Гавронщина)

Розпочато процедуру громадських обговорень щодо розроблення містобудівної документації «Детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на земельній ділянці площею 5,7861 га, в адміністративних межах Копилівської сільської ради Бучанського району Київської області (за межами населеного пункту)», які триватимуть з 10.09.2021 р. по 10.10.2021 р. Вищезазначена містобудівна документація виконана ТОВ «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ» на підставі розпорядження Бучанської районної державної адміністрації Київської області.

Детальніше: До уваги мешканців Бучанського району!

Доводимо до Вашого відома, що «Детальний план території для реконструкції заводу каркасно-панельного дерев’яного домобудівництва на земельній ділянці для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств, площею - 1,7452га, кадастровий номер 3222755103:00:024:0004, розташованої за адресою: вул. Дорожна, 14-А, смт Макарів, Макарівського району, Київської області» буде розглядатись 30 серпня 2021 р. на загальних громадських слуханнях.

Детальніше: Оголошення про проведення громадських слухань (смт Макарів, вул. Дорожна, 14-А)

Оголошення про проведення громадських слухань (смт Макарів, вул. Набережна, 3)

Доводимо до Вашого відома, що «Детальний план території для будівництва та обслуговування магазину, загальною площею 0,1298 га, розміщеної за адресою : Київська обл., смт Макарів, вул. Набережна, 3 (разом з суміжними територіями, кадастровий номер:3222755100:01:020:0014)» буде розглядатись 2 серпня 2021р. на загальних громадських слуханнях.

Детальніше: Оголошення про проведення громадських слухань (смт Макарів, вул. Набережна, 3)

Оголошення про проведення громадських слухань (смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 5)

Доводимо до Вашого відома, що «Детальний план території для розміщення та обслуговування будівель торгівлі під розміщення магазину за адресою: вул. Дмитрія Ростовського, 5, смт Макарів, Бучанський район Київської області» буде розглядатись 2 серпня 2021 р. на загальних громадських слуханнях

Детальніше: Оголошення про проведення громадських слухань (смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 5)

© 2014 Макарівська селищна рада. Всі права захищено.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free